Psühhobussil on hea meel lugeda oma sõpradeks, toetajateks ja koostööpartneriteks järgmisi nimesid: 
Tartu Ülikool, TÜ TeaduskoolTÜ Psühholoogia instituut, TÜ Arvutiteaduste instituut, TeadusbussElus Teadus, Rändav bioklassEesti Teadusagentuur, Haridus- ja teadusministeeriumTeaduskeskus AHHAA, Ajujaht, TeadlasteÖÖ festival, Event Masters, Eesti VirtuaalreaalsuskommuunCriffin, VR Lab OÜ, COOP jpt.

Allpool leiad lühikesed kirjeldused Psühhobussi praegustest ja endistest tiimiliikmetest: 


Kadri Raag, MA (bussijuht ja paagitäitja)

Psühholoogia magistri Kadri esinemisarmastus pärineb koolipõlvest, mil tegeles näitlemise, laulmise ja rahvatantsuga. Samuti on Kadri aktiivselt kaasa löönud õpilasesindustes. 2013/2014 oli ta Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühenduse (EPSÜ) laekur ja 2016/2017 ürituste korraldaja. Samuti on Kadri MTÜ Lahendus.net-is veebinõustaja ning infojuht ning 2017. aasta sügisest Võru Gümnaasiumis koolipsühholoog. Psühhobussis hoiab Kadri silma peal KÕIGEL - et paagis oleks alati kütust, teemaksud tasutud ja inimesed õnnelikud. 
kadri@psyhhobuss.ee

Kadi Vaher Psühhobuss

Kadi Vaher, BA cum laude (dispetšer)

Kadi on värske bakalaureuse kraadiga psühholoog, kelle põhiliseks huviks on kõik ajuga seonduv. Kuna talle meeldib asjadest algosakesteni aru saada, siis uurib ta TÜ neuropsühhofarmakoloogia laboris sõltuvuse tekkemehhanisme ning omandab neuroteaduste magistrikraadi University College Londonis. Kadile kui meie "esinemiste emale" meeldib, kui Psühhobussi depoo on tühi. Seega, kõik põnevad esinemiskutsed võib edastada just otse temale: kadivaher@psyhhobuss.ee.    
Kadi Lang Psühhobuss

Kadi Lang, BA  cum laude (giid)

Kadit paelub samuti aju – täpsemalt ajukahjustused ning nende rehabilitatsioon. Seetõttu suundus ta Edinburghi ülikooli, et teha magistriõpingud kognitiivses neuropsühholoogias. Lisaks lahendab Kadi muresid lahendus.net'is. Psühhobussis vastutab ta teadusetenduste eest ning genereerib ideid uute põnevate ettevõtmiste jaoks. Eriliste koostööprojektidega võib pöörduda tema poole aadressil kadi@psyhhobuss.ee


Karl Lomp Psühhobuss

Karl Lomp, BA (mehaanik)

Vapper magistrant Karl on tegutsenud viimased viis aastat Tartu giidina. Samuti on Karl tegev MTÜ lahendus.net veebinõustajana ning osaleb ka sealses koolitusprogrammis, mille eesmärk on harida noori vaimsest tervisest ning individuaalsetest erinevustest. Karli uurimisteemaks on, kuidas väärtushinnangud ja isiksus on mõjutatud järskudest elumuutustest. Psühhobussis on Karli kanda kogu tehniline pool, et buss funktsioneeriks tõrgeteta ning näeks lisaks kõigele ka ilus välja! Pilti teeb ka päris hästi! Karl@psyhhobuss.ee

Arno Värv PsühhobussArno Värv (mehaanik)

Arno on Eesti psühholoogiaüliõpilaste ühenduse juhatuses. Psühholoogiaga on ta seotud olnud üle 4 aasta. Lisaks psühholoogiale suudab ta rääkida peaaegu igast seriaalist või filmist midagi. Värskelt tulnud kaitseväest soovib ta näha, et vastavad jubinad oleks õiges kohas ning esinemiseks kõik vajalik oleks korras. Psühhobussis võib Arno poole pöörduda igasuguste muredega - olgu selleks siis äraeksimine (tal on kaart), kruvide keeramine (tal on nuga) või soov põnevuse järele (tal on mõistatusi).  


Liina Reinart Psühhobuss

Liina Reinart, BA (tehnokontroll)

Liina vastutab Psühhobussis suuresti selle eest, et kõik teaduslikud paberid oleks üle vaadatud ja korras ning katseid võib liiklusesse lubada. Tema teiseks suureks huviks on keemia. 

Gisela Kastein (lõhnakuusk)

Gisela on kolmanda aasta psühholoogia tudeng, keda paeluvad käitumise taga olevad bioloogilised ja keemilised protsessid, mida ta uurib ka oma bakalaureusetöö raames. Giselale meeldib maailma avastada ning seetõttu panevad ta silma särama just need Psühhobussi esinemised, mis viivad kõige kaugematesse ja põnevamatesse Eestimaa nurkadesse. Lisaks usub ta, et haridus päästab maailma.


Sille-Liis Männik, BA cum laude (kaugtuled)

Sille-Liis on alati rõõmus, kui saab teada mõne uue fun facti ja seda teistega jagada saab (Kas teadsite, et heroiini reklaamiti kunagi köharohuna? Või et inimsüda suudab pumbata verd üheksa meetri kaugusele?) On tegelenud nii laulmise-tantsimise-pillimängu kui ka väitlemisega, mis on kõik arendanud eneseväljendus- ja esinemisoskusi. Psühholoogias huvitavad paljud asjad, aga eriti vaimne tervis ja inimeste isiksus. Psühhobussis hoiab Sille-Liis silma peal turundusel. Temaga saab neil teemadel ühendust: sille-liis@psyhhobuss.eeCätlin Tuuling (pöidlaküüt)

Cätlin on kolmanda aasta psühholoogiatudeng, kes hüppab alati bussi peale, kui lubatakse toredaid kogemusi ja rõõmsameelset seltskonda. Psühhobussi peale meelitasid just psühholoogia teadmiste praktikasse rakendamine ning nende teadmiste jagamine teistega ja seda ülimalt lahedal viisil!
Kärt Puusepp (piletikontroll)
Kärt on teise aasta tudeng, kelle psühholoogiahuvi tekkis gümnaasiumi alguses, kui tuli valida uurimistöö teema. Kärt kirjutas ärevushäiretest ja foobiatest, käis teaduskoolis isiksusepsühholoogiaga tutvumas, võttis koolis psühholoogiakursusi. Huvi psühholoogia vastu on tal juba tükk aega olnud ning eriti huvipakkuv on tema jaoks psühholoogia teaduslik pool. Esinemist on Kärt õppinud väitlusega tegeledes ning õpilasesinduses kaasalöömisega.Kerli Ilves (bussiraadio)

Kerli on peatselt teise kursuse psühholoogiatudeng, kes läbi uudishimu-binokli maailma vaadeldes püüab haarata kõiki põnevaid teadmisi selle kohta, mis inimese psüühikas siis tegelikult ikkagi toimub, ning neid teadmisi ka kõigiga jagada soovib. Tulenevalt kirest mälumängude vastu on tema üheks sooviks pakkuda inimestele mõtlemapanevaid ja kasulikke küsimusi ning vastuseid psühholoogiateemadel.Triin Kesküla

Triin on kolmanda kursuse psühholoogiatudeng, kes armastab uusi väljakutseid. Triinu tõi Psühhobussi ridadesse soov aidata nutikatel lastel veel targemaks saada! Ta on veendunud, et tänu hariduslikele, kuid lõbusatele rakendustele psühholoogias, on võimalik muuta maailm ilusamaks paigaks meie kõigi jaoks.
Anett Tamm

Anett on teise kursuse psühholoogiatudeng, kes ülikooli kõrvalt õpib Tartu Heino Elleri nimelises koolis laulmist, kirjutab muusikat ja teeb oma bändi. Anetti kütkestab inimese võime mõelda loominguliselt ning seetõttu tunneb ta suurt huvi selle vastu, mis toimub ajus kunsti luues või ebatavalisi probleeme lahendades. Soov jagada rõõmu uute avastuste tegemise üle iseenda ja maailma kohta läbi psühholoogia prisma on põhjus, miks Anett Psühhobussiga kaasa on otsustanud sõita!

Khris-Marii Palksaar 

Khris-Marii on psühholoogia teise kursuse tudeng ning õpib ka Tartu Heino Elleri nimelises Muusikakoolis laulmist. Värske gümnaasiumi lõpetajana oli psühholoogia õpingute alustamine niivõrd loomulik, et nüüd on juba raskusi enese kuskil mujal ettekujutamisega. Ta ütleb, et mida rohkem asjaga tegeleda, seda enam on tunne, et kohe üldse midagi ei tea ja see just panebki rattad tööle- seepärast ta Psühhobussile hüppaski. 

Liisa Aavik, BA (ruupor)

Magistrant Liisa elufilosoofia on, et elamused ja kogemused on tähtsamad kui asjad. See on üks põhjus, miks ta kuulutab maailmale, kui kihvt on Psühhobuss ning miks meid endale külla kutsuda.


AU JA HIILGUSE SEIN:


Madis Vasser, MSc (universaaltööriist)


Madis on erinevaid kogemusi korjanud nii Tartu Tudengipäevade korraldustiimis, Teadusbussi ridades, Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühenduse juhatuses kui ka Psühhobussi tegevjuhina. Üle kõige huvitab Madist virtuaalreaalsuse temaatika, mis väljendub tema põhitöös TÜ arvutigraafika ja virtuaalreaalsuse laboris.


Madli UUtma Psühhobuss

Madli Uutma, BA (pasundaja)

Madli on varasemalt teadust populariseerinud organiseerides Domus Dorpatensise üritustesarja “Teeme tutvust” ning TEDxTartu konverentsi. Ta on tegelenud ka väitlemisega ning töötab suviti giidina Tallinna vanalinnas. Need kogemused on õpetanud teda suurele hulgale inimestele igasuguseid teemasid huvitavalt tutvustama. Psühhobussis oli aastatel 2014/2015 Madli kanda vastutusrikas turundaja roll. Tänu Madli usinale tööle kostus Psühhobussi põrin oluliselt kaugemale, kui see muidu oleks võimalik olnud!Taavi Kivis
ik, MA   (kliimaseadja)

Taavi oli EPSÜ president 2013/2014. Tema peamiseks huviks ja uurimisvaldkonnaks on mälu ning mälusoorituse parandamine. Ta on viinud läbi mäluteemalisi töötubasid nii Eestis kui ka välismaal. Taavi loeb Tartu Ülikoolis loengut mnemotehnikatest ning on oma esinemiste eest saanud ka rahvusvahelisi tunnustusi. Psühhobussis täitis Taavi aastatel 2014/2015 kliimaseadme rolli, reguleerides vajadusel sisetemperatuuri nii koosolekutel kui esinemistel. 2015/2016 täiendab Taavi end Toronto Ülikoolis.

Kaisa Jõgeva (varuratas)

Teist aastat psühholoogiaõpingutel, aga viiendat aastat ülikoolis. Enne sai kolm aastat kultuurikorraldust õpitud, palju korraldatud ning siis oli aeg asuda psühholoogia juurde, sest kõik, mida Kaisa tegi, tundus taanduvat just inimese ja tema seaduspärasuste mõistmisele. Huvitab erinevate süsteemide toimimine ja nende vahel seoste ning koostöövõimaluste nägemine. Ükski probleem pole lahendamatu. Varuratas aka plaan B peab alati tagavaraks olema!

Henri Jänes (jänes)

Igas bussis on mõni... rebane. Aga teise aasta tudengi Henri pilet on kindlustatud tänu tema teadmistele mälu vallas, ning ta ei karda neid häid nippe ja trikke ka edasi jagada. Vabal ajal päästab ta loomi ja piinab kitarri.

Loodud Mozello poolt - lihtsaim viis luua veebileht.

 .