Virtuaalreaalsuskogemus

7+ aastased

20 INIMEST TUNNIS

Esimene tund 205€+km

(iga lisatund 100€+km)

Psühhobuss pakub võimalust kogeda läbi kõrgtehnoloogiliste kuvarprillide virtuaalreaalsust ehk tunnet viibida kusagil mujal või olla keegi teine, kui reaalsuses. Seda kõike teie enda valitud kohas! 

Psühholoogid tegelevad virtuaalreaalsusega? Kes siis veel! Antud tehnoloogia areng on viimastel aastatel tohutult kiirenenud ning suudab juba praegu inimpsüühika küllaltki veenvalt ära petta. Meie soov on antud valdkonna arengutega sammu pidada ning rakendada parimaid saadaolevaid teadmisi ja tehnoloogiaid, et demonstreerida selle kaudu inimaju toimemehhanisme.

TEADUSLIK MEELELAHUTUS

Selles programmis tutvustame samaaegselt kahe seadmega virtuaalreaalsust teadusliku külje kaudu. Ühe seadme kaudu saab inimene virtuaalreaalsuses kogeda, mis tunne on laboriroti nahas osaleda klassikalistes psühholoogilistes eksperimentides. Oleme loonud selleks interaktiivse ja haridusliku mängu "VR Laborirotid".

Teise seadmega saab testida kas oma kõrguskartust või lasta enda maailm pea peale pöörata vertikaalselt, silmade sisendit vahetades või viivitusega maailma kogedes.

Sobilik koolitundi, firmaüritusele, konverentsile.

PUHAS MEELELAHUTUS

Ei mingit teooriat, ainult praktika. Paneme välja kogu oma virtuaalsete kogemuste arsenali, alates linnuna lendamisest ja Ameerika mägedest ning lõpetades kõige õudsamate õudukatega. Iga individuaalse kogemuse kestvus on orienteeruvalt 2-5 minutit.

Sobilik sünnipäevadele, firmaüritustele, jõulupeole, suve- ja talvepäevadele.

Oleme loonud interaktiivse ja haridusliku mängu "VR Laborirotid", mida saab mängida nii tavalisel monitoril kui läbi virtuaalreaalsusprillide. Projekti toetas Haridus- ja Teadusministeerium ja SA Eesti Teadusagentuur, fail on allalaetav HTC Vive komplektile või Oculus Riftile.

Psühhobuss on edendanud virtuaalreaalsuse valdkonna üldist arengut Eestis laiemalt, jagades oma kogemustepagasit mitmete Tartu Ülikooli teaduritega ning toetades aktiivselt kohalikku virtuaalreaalsushuviliste koosviibimist EEVR. Mitu Psühhobussi liiget on enda uurimistöö raames tegelenud virtuaalreaalsuse kui liigse esinemisärevuse teraapia uurimisega.

Meie varustusse kuuluvad: 1x HTC Vive1x Samsung Gear VR, mobiilne lauaarvuti (i7-4970K,  MSI GeForce GTX 970 OC, RAM 8gb DDR3).

Lisaküsimustele saab vastused aadressil info@psyhhobuss.ee.

Created with Mozello - the easiest way to create an awesome blog or website.

 .