Teadusetendused


Mis see on: 2 psühholoogi, 45 minutit, 2 kõlarit, 1 projekor, 1 lava ja kuni 100 psühholoogiahuvilist?

Vastus: Psühhobussi teadusetendus!

Viime läbi kaasahaaravaid teadusetendusi väikestele ja suurtele erinevatel psühholoogiaga seotud teemadel. Peale selle, et me ise psühholoogiat igast küljest tutvustame ja vahel oma näitlemisoskusi proovile paneme, kaasame ka publikut  - anname kõigile võimaluse saada meeliavardavaid kogemusi iseenda peal ning  oma võimed proovile panna! Äkki sina oledki ainuke inimene publikus, kes peaaegu kuulmatut heli kuuleb? Või avastad, et õigete mälutrikkidega on kõik vajalik imekombel meeles? Ühe teadusetendusega võime garanteerida paraja koguse huumorit, huvitavaid katseid ning kasulikke teadmisi nii psühholoogia kui ka iseenda kohta. Psühhobussi teadusetendus on hea moodus sisustada aega kasulikult ja meelelahutuslikult koolides, suvepäevadel ja motivatsiooni- või teemaüritustel.

Personaliseerime alati oma etendused vastavalt publikule ning ürituse temaatikale. Oleme kollektiivide poolt saadetud töötajate nägudest tehtud piltide abil teinud palju ainulaadseid katseid, nt keskmise töötaja nägu (pannes kokku kõigi organisatsiooni töötajate näod), tajuillusioonide katsed tuttavate nägudega jpm. Etendused sobivad nii igas vanuses õpilastele kui täiskasvanutele, nii hariduslikus kui ka meelelahutuslikus võtmes.

Tutvu hindadega ja telli siit.

Uuri veel: Ajulabor Virtuaalreaalsus / Erilisemad soovid / Tarretisest ajuLoodud Mozello poolt - lihtsaim viis luua veebileht.

 .